نمونه طراحی لوگو, نمونه کار طراحی لوگو, طراحی های انجام شده لوگو, نمونه طراحی, پروژه طراحی شده لوگو, پروژه نمونه کار طراحی

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی لوگو

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت رنگ وبلوگو چیست؟

لوگو یک عنصر گرافیکی است که به طور مختصر و سریع یک شرکت را شناسایی می کند. این راهی است که به صورت بصری یک محصول، خدمات، شرکت یا فرد را به طریقی قابل یادآوری و نوع کسب و کار را نشان دهد. ممکن است فقط یک آیکون یا نشان، یا علامت / علامت یا ترکیبی از هر دو با نام شرکت و حتی میتوان یک نماد یا نشان یا تصویر باشد. آرم و یا لوگو موثر بخشی از نام تجاری موفق است و بر این اساس استراتژیک با همان موقعیت، تن، تجسم بصری، پیام رسانی و داستان نام تجاری ایجاد شده است. برخی از عناصر مورد استفاده در طراحی لوگو برای برقراری ارتباط با این موقعیت، پیام و تن، رنگ، انتخاب فونت، تایپوگرافی سفارشی یا خوشنویسی، سبک تصویر، شکل و سبک و مرجع تاریخی است که همه آنها برای ارتباط برقرار می کنند، برای مثال: لوگو رنگ وب دیزاین سعی شده از رنگ های مختلف استفاده بشه که با قسمت "رنگ" از نام برند مرتبط می باشد.

هویت سازمانی چیست؟

هویت شرکت یک تصویر بزرگتر از تمام جنبه های بصری و حساس یک شرکت است. طراحی لوگو؛ لوازم التحرير؛ وثیقه بازاریابی مانند بروشورهای چاپی و نامه های مستقیم؛ طراحی وب سایت، ایمیل، رسانه های اجتماعی؛ آنلاین، رادیو، مجله، بیلبورد و تبلیغات صفحه نمایش؛ طراحی محصول و بسته بندی؛ لباس کارمند؛ نمادهای شرکت ها و گرافیک خودرو. یک برنامه هویت سازمانی نیاز به توجه به تمام این تصورات بالقوه ساخته شده توسط شرکت دارد و کاربرد نامطلوب یا عدم وجود هویت می تواند منجر به کاهش ادراک نام تجاری بهینه شود. یک راهنمای سبک و کاربردی نشان می دهد که چگونه همه این ها باید اجرا شود، و در صورت پیروی از آن، هر بار که شرکت احساسات مردم را به نمایش می گذارد، تضمین می کند که شیوه، لحن، نگاه و احساس با هویت سازمانی سازگار است و بنابراین از نام تجاری پشتیبانی می کند.

یک تصویر برند چیست؟

یک تصویر برند شامل هر تجربه ای است که فرد با آن شرکت، فرد، محصول یا خدمات دارد. این چیزی است که شما فکر می کنید زمانی که لوگوی خود را می بینید، یعنی ادراک عمومی شخصیت یک نهاد تجاری. ایجاد یک نام تجاری موفق و جذاب نیاز به استراتژی مناسب، موقعیت، بازاریابی و پیام برای تجدید نظر در بازار هدف شرکت است. در نهایت یک نام تجاری توسط مخاطبان - مشتریان تشکیل شده است، نه فقط بر اساس استراتژی، موقعیت، بازاریابی و آرم ایجاد شده توسط یک سازمان، بلکه رفتار، اخلاق و ارزش های شرکت نیز. هنگامی که یک مشتری با همکاری یک شرکت احساس می کند، یک پیوند احساسی است، ارتباطی مبتنی بر چشم انداز و ارزش های مشترک است.

چرا باید در لوگو خود سرمایه گذاری کنید؟
چه چیزی در لوگو است، واقعا؟ این یک گرافیک است که نام تجاری شما را مشخص می کند. در مورد آن چقدر پیچیده است؟ هر کس می تواند لوگو را ایجاد کند درست؟

برخی ممکن است فکر کنند، اما پس از آن شما باید از خودتان بپرسید که چرا بسیاری از شرکت های با ریسک بالا صرف طراحی لوگو می کنند.
چه چیزی باعث آرم شرکت قدرتمند می شود؟ چرا برخی از آرم ها از دیگران بیرون می آیند؟ چه چیزی باعث می شود ما آنها را به یاد داشته باشیم؟ اگر آنها خیلی ساده هستند که فقط هر کسی می تواند آنها را انجام دهد، چرا هر شرکت یک آرم فراموش نشدنی ندارد؟
در نظر بگیرید که آرم شما یک قطعه تاکتیکی از نام تجاری است. یک لوگو یک نام تجاری نیست. اگر یک شرکت به رنگ وب می آید از یک مارک جدید درخواست کند، فقط یک لوگوی جدید را انتظار می رود، ما تفکر خود را به چالش می کشیم.
واقعیت این است که اگر شرکت شما نیاز به اصلاح نام تجاری داشته باشد، نمی خواهید مشکل را با یک لوگو حل کنید. یک نماد نمادین کسب و کارتان را به عنوان کلییت هویت نام تجاری خود اشتباه نگیرید. به معنای مارک تجاری نسبت به لوگو بسیار بیشتر است
این بدان معنا نیست که آرم یک بخش مهمی از نام تجاری شما نیست؛ کاملا برعکس این به علت این واقعیت است که مردم بلافاصله می توانند یک لوگوی دزدکی را از کیفیتی که دارند، بگویند. آرم شما بلافاصله می تواند مردم را تشویق کند که شرکت شما را جدی شناسایی کند. این یک احساس بسیار قدرتمند است که مردم را به عنوان اولین تصور ترک می کند.
در حالت ایدهآل، لوگو یک احساس را منتقل میکند. شاید آنقدر قدرتمند باشد که بتواند یک حافظه را جرقه کند. به منظور تقویت وابستگی عاطفی به مردم، به عمق معنای نیاز دارد.
به خاطر داشته باشید که یک نام تجاری تمام قطعاتی را که شرکت برای برقراری ارتباط با جهان استفاده می کند، محصور می کند. از کارت های کسب و کار، سربرگ، بروشورها، استفاده از رنگ، تایپوگرافی و انتخاب تصویر. یک لوگو فقط از نوک کوه یخی است که در مورد ایجاد یک نام تجاری می آید.

برای سفارش طراحی لوگو همین حالا با مشاورین رنگ وب دیزاین تماس بگیرید

طراحی لوگو بازرگانی،حمل و نقل

طراحی لوگو دکتر،پزشک

طراحی لوگو عکاسی،هنرمند

طراحی لوگو فروش نهال،نهالستان

طراحی لوگو ترجمه،مترجم

طراحی لوگو معماری،طراحی داخلی

طراحی لوگو نهال فروشی

طراحی لوگو یخسازی

طراحی لوگو فروش نهال

طراحی لوگو پروفیل،دیوار کاذب

طراحی لوگو تولیدی جوراب

طراحی لوگو آژانس،تاکسی،حمل و نقل

طراحی لوگو مهاجرتی،اژانس مهاجرت

طراحی لوگو اینترنت

طراحی لوگو بازرگانی،حمل و نقل،صادرات واردات

نمایندگی شیشه الماس غرب

صنایع فلزی آلا

کولر سازی باغستان

صنایع برودتی گلستان

طراحی لوگو گردو

خونه بازی مامان بزرگ

آبگون صنعت البرز

فخران

فخران

مشاهده لوگو: کلیک کنید

سالن زیبایی ملیکا

اسباب بازی آکروبات

محصولات ساختمانی بهداشتی غفوری

فروشگاه اینترنتی جینگیلی

responsive واکنش گرا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق است به رنگ وب دیزاین