لوگو ترکیبی, لوگو نوشتاری, لوگوحرفنماد, لوگوکلاسیک, تایپوگرافی, لوگو زیبا, لوگو خاص, قیمت لو.لوگو تصویری

انواع طراحی لوگو

انواع طراحی لوگو

چند نوع لوگو داریم؟ انواع لوگو ها را در زیر ببینیدپیکتوگرام یا لوگو های تصویری:

 

این نوع لوگو شرکت را به شیوه ای ساده اما به شکل جسورانه نشان می دهد. در اغلب موارد، تصویر انتزاعی و معمولی است که به منافع بصری کمک می کند. اکثر شرکت هایی که از این نوع آرم استفاده می کنند، یک لوگوی اصلی بسیار ساده دارند، اما ممکن است تصمیم به ایجاد نسخه های جایگزین اضافی داشته باشند که ظاهرا کمی ظریف تر هستند. ذهن انسان به راحتی می تواند یک فرم ساده را بسیار ساده تر از یک پیچیده به یاد بیاورد. بهتر است از یک نماد یا نماد ساده استفاده کنید اگر شما قصد ساختن یک کسب و کار بزرگ را دارید. شما احتمالا لوگوهای نماد مانند اپل، شل و مرسدس بنز را تشخیص می دهید.

 

تایپوگرام یا نوشتاری:

 

این آرم های نوشتاری منحصر به فرد نام شرکت یا نام تجاری را اصلاح می کنند. بسیاری از موارد، فونت های سفارشی به طور خاص برای مارک های ایجاد شده برای استفاده در کلیه بازاریابی و نام تجاری ایجاد می شوند. بعضی از نمونه ها شامل فیس بوک، دیزنی و سونی هستند.

 

مونوگرام ، لتر مارک یا لوگو های حرفنماد:

 

در لوگو های نمادین نمایندگی یا شرکت ها با استفاده از حروف اول یا نام تجاری مارک استفاده می کنند. بسیاری از شرکت ها از این نوع آرم ها استفاده می کنند زیرا نامهای کاربری آنها می توانند بهتر از نام کامل (نمایه بیش از حد طولانی) را به صورت گرافیکی نشان دهند، چون بعضی از نام ها دشوار است، یا فقط به اندازه کافی متمایز نیست تا بتوان وزن خود را حمل کرد. برخی از شرکت ها و سازمان هایی که از علامت های تجاری استفاده می کنند عبارتند از Hewlett-Packard، Chanel و General Electric.

 

لوگو های ترکیبی:

 

این لوگوها یک لغت نامه و یک نماد یا آیکون را برای انعطاف پذیری برای استفاده از هر دو یا هر دو عنصر در انواع برنامه های کاربردی ترکیب می کنند. یک علامت ترکیبی به خوبی طراحی شده به نظر می رسد با عناصر جداگانه به همان خوبی با هم با یکدیگر همخوانی دارد. شما ممکن است برخی علامت های ترکیبی مانند هواپیمایی هاوایی، آدیداس و با حداکثر سرعت میتوان آن را تشخیص دهید.

 

لوگو های کلاسیک یا درهم و شلوغ:

 

لوگوی لوگو نام شرکت را در داخل طراحی قرار می دهد. بعضی از نمونه ها عبارتند از: استارباکس، موتورولا NFL و هارلی دیویدسون.

responsive واکنش گرا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق است به رنگ وب دیزاین